گروه دارو پخش

شرکت هولدینگ داروپخش با بيش از نیم قرن سابقه درخشان در صنعت داروی کشور، یکی از بزرگترین مجموعه‌های دارویی خاورميانه محسوب می‌گردد.
این شرکت دارای چهارده شرکت زیرمجموعه بوده که در زمينه‌های گوناگون دارویی و درمانی (اعم از تولید داروهای انسانی و دامی، بازرگانی، صادرات و توزیع اقلام و فرآورده‌های دارویی) فعالیت‌ نموده و بخش اعظمی از نيازهای دارویی کشور را تامين می‌نمایند.
هولدینگ داروپخش در سال 72 توسط سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذیرش گردیده است و عمده سهام آن به شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامين (TPICO) وابسته به سازمان تامين اجتماعی تعلق دارد.
این شرکت در راستای چشم‌انداز بلندمدت خود و با بهره‌گیری از دانش و فناوری روز، سیستم‌های نوین مدیریتی و نوآوری و نیروهای انسانی کارآمد و متعهد، مأموریت ارتقای هم‌افزایی و راهبری شرکت‌های تابعه را در مسیر تعالی پایدار بر عهده دارد.

  با سلام ، بدینوسیله ازکلیه سهامداران محترم شرکت داروپخش (سهامی عام ) یا نمایندگان قانونی آنان دعوت به عمل می آید تا درجلسه ،مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 1397/12/29این شرکت که درساعت 14 روز شنبه مورخ  1398/04/29به آدرس تهران خیابان ولی عصر نرسیده به چهارراه شهید چمران (پارک وی ) مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش تشکیل می شود، حضور به هم رسانند

ورود سهامداران
نام کاربری :  
رمز عبور :  
کد امنیتی: *
 
box